13.децембра 2017. године је у главном холу школе постављена изложба радова ученика чланова секције „Занимљива наука“.

Ученици су на часовима секције ручно израдили украсне предмете поводом новогодишњих и божићних празника. Предмети су израђени од природних материјала које су ученици прикупљали у околини, али и од рециклираних материјала предмета из свакодневне употребе.

Ученици који су учествовали у раду секције су:Јањић Ана, Ђурковић Мина, Лазић Адријана, Маглов Николина, Јанковић Александра, Пејић Кристина, Ликодрић Ивана, Баћановић Никола, Пајић Александар, Милутиновић Ђорђе, Бојичић Весна, Марић Теодора, Митровић Дијана, Боројевић Анђела, Митровић Емилија, Петровић Александар и Петровић Жељко.

Задужени наставници: Светлана Тршић, Зорица Арсеновић и Вера Ђукановић