Утисци наше ученице са научно-образовног програма Петнице из области хемије

Захваљујући пожртвованом и преданом раду наших ученица Бојане Ђурић и Јоване Алимпић, истраживачка станица Петница их је позвала да узму учешће на образовном програму станице из области хемије. После завршетка програма, надахнута новим сазнањима, искуством али и визијом свог живота, наша ученица Бојана Ђурић је поделила са нама своје утиске о раду и боравку и раду у Петници.

Модна ревија завршних разреда модних кројача и фризера поводом поделе сведочанстава

За све заслужни ученици завршних разреда смера модни кројач и мушких и женских фризера са предметним наставницима Дијаном Кнежевић, Данијелом Ковачевић, Драгицом Мићић, Јеленом Станојевић и осталим наставницима …

One Reply to “Утисци наше ученице са научно-образовног програма Петнице из области хемије”

Comments are closed.